facebookmail
TOP NOVINKY
VOLEBNÝ SPOT - Volíme SOCIALIZMUS !!!!!!!!!! Viac tu>>>

Politické podpásovky pár hodín pred moratóriom? Zlodej Xanas kričí chyťte Xmatanu?

Politické podpásovky pár hodín pred moratóriom? Zlodej Xanas kričí chyťte Xmatanu?
  Dnes sme sa dozvedeli o uskutočnenom roznose letákov v Považskej Bystrici s obsahom textu : “Nenechajte sa opiť rožkom”. Podpísaným je VZDOR – strana práce. Zaujímavosťou je, že tento leták sme nezadali do výroby a ani o ňom nič nevieme!
  Leták píše o financovaní “nezávislého” kandidáta na primátora Xmatanu, ktorého mal podporiť finančne Xtacho. Napriek tomu, že si môžeme o obsahu z našich dostupných informácií myslieť že je to pravda alebo nie… konštatujem, že daný materiál nepochádza z dielne volebného štábu VZDOR – strana práce a ani sme o tomto letáku nemali nijaké informácie. Zajtra podávame trestné oznámenie na neznámeho páchateľa za zneužitie názvu a loga strany VZDOR – strana práce.
  Môžeme sa len domýšľať, kto stojí za daným materiálom. Od začiatku poukazujeme na prepojenie miestnej oligarchie na “špičky” mesta a je našim záujmom to zmeniť. Máme isté indície, na základe ktorých by sme vedeli poukázať aj na financovanie kampane ostatných kandidátov na primátora od miestnych oligarchov. Nemáme na to však jasný dôkaz a preto by sme si nedovolili takto otvorene napísať prepojenie pánov Stacha a Smatanu. A to bez ohľadu na to, čo si o tom myslíme.
  Dokazuje to, že sa tu v meste odohráva obrovský zápas dvoch antagonistických oligarchických skupín, ktoré neváhajú zapojiť do kampane aj také praktiky, ako zneužitie nášho mena, bez ohľadu na to, či s textom súhlasíme alebo nie. Definovať by sa to dalo aj ako “ZLODEJ KRIČÍ CHYŤTE ZLODEJA”!
  Obyvatelia mesta, aj toto dokazuje, že je na čase nie personálna zmena, výmena tváre… Je na čase urobiť rázny rez a zbaviť mesto napojenia na miestnu oligarchiu, ktorá ho cicia o to málo čo má!
  Zajtra podávam trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, ktorý bez môjho vedomia a súhlasu rozniesol to čo si možno aj myslím no netvrdím, nakoľko by som si to nikdy bez dôkazov nedovolil. Ak na to má dôkazy ten, kto daný leták vytlačil, nech ich uverejní! Pomôže aj mne. Jediným dôvodom, pre ktorý by tak nechcel páchateľ urobiť, by mohol byť fakt, že jemu kampaň v minulosti platil ten istý pán “X” a preto sa obvinenie snaží hodiť na nás.
Väčšina nekradne – preto nevoľte poplatných zástupcov menšiny! Oligarchia v našom meste skončí s hlasom kandidátov VZDOR – strany práce.
VZDOR – strana práce
Ing. Lukáš Pavlík
kandidát na primátora mesta Považská Bystrica